Kołyska i fotel bujany w jednym

Kołyska i fotel bujany w jednym
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Aż dziwi fakt, że ten produkt jest tak mało rozpowszechniony – kołyska i fotel bujany w jednym to przecież idealny pomysł dla babć lub mam, które chcą ukołysać do snu maleństwo, samemu mając trochę przyjemności. Produkt co prawda rekomendowany jest dla młodych matek, my jednak stwierdziliśmy, że taki wynalazek to również nieoceniona pomoc dla babć, bo to przecież one w znakomitej większości opiekują się naszymi pociechami i nie odchodzimy wcale od jakże przyjemnego stereotypu kochanej seniorki w fotelu bujanym:)

Według wielu osób kołyska dla dziecka w takiej klasycznej, bujanej formie to archaizm, jednak dla nas powrót do przeszłości w takim wydaniu jest jak najbardziej uzasadniony. Cały produkt wykonany jest z naturalnego drewna brzozy, ma wygodne siedzisko dla opiekuna (40 cm x 40 cm) i łóżeczko dla dziecka (40 cm x 80 cm) z ustawionymi pod kątem ściankami bocznymi. Producent nie dostarcza materaca, dlatego musimy go dobrać sami.

Czy taki produkt miałby szansę na naszym rynku? My wierzymy, że nie ma piękniejszego widoku, niż babcia robiąca na drutach lub czytająca książkę na fotelu bujanym, doglądająca śpiącego maleństwa.

Inne wpisy o budownictwie:

About author

Related Articles