Lampy drewniane w twoim domu

Lampy drewniane w twoim domu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Marzyliście kiedyś by mieć u siebie w domu przepiękne lampy drewniane? Jesteśmy przedsiębiorstwem, która postawiła sobie za cel stworzenie najlepszego oświetlenia. Innego niż jakiekolwiek dostępne oferty przedstawiane na rynku.

Łączymy surową naturę z nowoczesnymi pomysłami technologicznymi, co kreuje unikalny kontrast oraz niesłychany i unikalny styl. Dzięki temu oświetlenie w waszym mieszkaniu, biurze i restauracji, dostaje całkowicie nowego wymiaru. Lampki Lumen-Luks nie są standardowymi lampkami, ale swoistym artystycznym rękodziełem. Ich unikalność i styl są niesamowite w skali światowej. Wytwarzamy je z najwyższej jakości materiałów, tworząc produkty najwyższej klasy.

Nasze Lampki produkowane są ręcznie, a do produkcji każdej z nich przykładamy odrębny nacisk. Dzięki temu masz świadomość, że nasze oświetlenia są oryginalne i niepowtarzalne w swoim zakresie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów i z przyjemnością realizujemy zamówienia niestandardowe. Każdy nośnik oświetlenia jest unikatowy. Więc tworzenie go jest osobno omawiane z klientem telefonicznie, bądź mailowo.

Posiadamy także gotowe pakiety lamp, które mogą Państwo u nas zakupić. Lampy drewniane również są wykonywane ręcznie jak pozostałe.

Posiadane przez nas nośniki oświetleń zrobione są z drewna dębowego lub bukowego. Drewno jest przechowywane w suszarni, a każde z jego elementów jest unikalne i niepowtarzalne. Każdy z wiszących nośników żyrandoli podwieszony jest na łańcuchach, bądź linach stalowych.

Inne wpisy o budownictwie:

About author

Related Articles