Nowe nieruchomości we Wrocławiu

Nowe nieruchomości we Wrocławiu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W odległości 2,5 km od wrocławskiego rynku, położona przy głównej południowej arterii miasta, powstaje nowa inwestycja – Corte Verona. Ponieważ wnętrze osiedla będzie przypominało ogród, stanie się przestrzenią żyjącą światłem i zielenią, kompleks powinien doskonale się wpisać w parkowy charakter najbliższej okolicy.

Dzięki ścianom z cegły klinkierowej, przeszklonym przestrzeniom i drewnianym wykończeniom, zapowiada się na to, iż zachwycimy się niezwykłą architekturą tej nieruchomości. Wrocław już od dawna zadziwia nas niezwykle interesującymi budynkami, ta inwestycja, może się jednak okazać, szczególnie interesującą. Estetyka i dbałość o szczegóły – takie jak eleganckie balustrady logii i balkonów, kamienna posadzka w hallu, lustra i ciekawe, artystyczne oświetlenie.

Teren kompleksu będzie ogrodzony, a przy każdym wejściu do budynku, przy wjazdach do garaży oraz wewnątrz garaży podziemnych zostaną zainstalowane kamery, pracujące 24 h na dobę. Architektura osiedla zapewni prywatność i bezpieczeństwo otoczenia. Skuteczny system monitoringu pozwoli mieszkańcom czuć się we własnym domu pewnie i bezpiecznie.

Staranne urządzenie przestrzeni publicznej zapewni mieszkańcom możliwość wypoczynku i rekreacji bez oddalania się od domu. Corte Verona w sposób pełny i konsekwentny realizuje cenioną dziś zasadę, że przestrzeń wokół budynku jest równie ważna jak jego wnętrza.

Na terenie przyległym do nieruchomości powstanie bogaty wachlarz inwestycji towarzyszących – od placyków zabaw dla dzieci, przez ścieżkę spacerową w zieleni do minicentrum handlowo-usługowego, ogniskującego codzienne życie mieszkańców osiedla.

Inne wpisy o budownictwie:

About author

Related Articles