Remonty mieszkań – Włocławek

Remonty mieszkań – Włocławek
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

remonty mieszkań (8)Psychologia koloru ścian
Kolor ścian w pokoju, w którym spędzamy najwięcej czasu ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Może nas uspokoić, rozweselić albo napędzić do działania. Pamiętajmy jednak, że to działa w obydwie strony, my także możemy wpływać sami na siebie poprzez zmianę koloru ścian.

Każdy z nas ma co jakiś czas taką myśl, że chciałby coś zmienić. Być może towarzyszy temu taki przebłysk- jak ja już mam dość tego koloru! Warto wtedy posłuchać swojej intuicji. Może się okazać, że jak przemalujemy pokój na kolor, o którym pomyśleliśmy poczujemy się lepiej.

Ale czy nie będzie gorzej? Na pewno nie! Remonty mieszkań dzisiaj są bardzo prostą acz trochę czasochłonną sprawą. Współczesne farby są łatwe do użytkowania, a ich cena nie przeraża.

A jakie kolory, jak na nas wpływają? Ciepły oranż na pewno będzie dodawał energii, delikatny niebieski uspokoi i pomoże się wyciszyć, żółty dodaje radości i pewności siebie, a zielony doda otuchy. Ale nie należy się sugerować takimi ogólnikami. Ważne jest to, czego my czujemy, że potrzebujemy.

Inne wpisy o budownictwie:

About author

Related Articles