Ama meble tapicerowane Konin

O firmie

Firma AMA Meble od listopada 2015 roku jest producentem i dystrybutorem mebli w kraju i zagranicą. W tym czasie zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń, które wpłynęły na rozwój naszej firmy. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów przy zachowaniu możliwe najatrakcyjniejszych cen. Portal skierowany jest do Klientów, którzy szukają wysokojakościowych mebli. Nasza oferta jest idealną propozycją dla osób szukających niepowtarzalnych, designerskich produktów.
Oferta współpracy

Firma AMA Meble przyjmie nowe wyzwania w postaci zleceń na produkcję mebli tapicerowanych na dużą skale oraz przyjmie zlecenie na zbijanie stelaży. Posiadamy również szwalnie i chętnie przyjmiemy nowe zlecenia na szycie. Firma posiada duże doświadczenie w danych dziedzinach oraz gwałtujemy wysoką jakość produktów i usług

Bardzo proszę o rozważenie naszej propozycji. Gdyby chcieli Państwo poznać więcej szczegółów z przyjemnością spotkamy się z reprezentantem firmy.

Narożniki

Narożniki dostępne w naszej firmie wyróżniają się doskonałym stylem i zapewniają pełen komfort użytkowania, a doskonała pozycja dla osób ceniących sobie wygodę i funkcjonalność. Z jednej strony mogą pełnić one funkcję wygodnych kanap mieszczących nawet kilka osób, a z drugiej mogą w każdej chwili przeobrazić się w wygodne i szerokie łóżka, w których z przyjemnością będą spać Twoi goście. Narożniki dzięki zastosowaniu wysokoelastycznej pianki są bardzo komfortowe i posiadają dużą odporność na odkształcenia. Dostęp do pojemników na pościel jest bardzo łatwy dzięki zastosowaniu sprężynowego automatu podnoszącego.

Inne wpisy o budownictwie:

About author

Related Articles