Projektowanie i aranżacja wnętrz

Projektowanie i aranzacja wnetrz (3)W zasadzie nie potrzeba żadnych badań naukowych, żeby stwierdzić, niejako „poprzez skórę”, że otoczenie, w którym przebywamy oddziałuje na nasze samopoczucie. I to zarówno w sposób pozytywny, jak i negatywny.

Jednak mimo tego przyrodzonego nam odczuwania, nie każdy jest w stanie zorganizować swoją przestrzeń życiową tak, aby wpływała na niego stymulująco, czyli w tym bardziej pożądanym, korzystnym kierunku.
Zwykle jest to efekt pewnej naszej nieporadności w dziedzinie zgoła artystycznej, którą jest projektowanie i aranżacja wnętrz.
Jeśli nie czujemy się zbyt pewnie w tematyce dekoratorskiej, nie wahajmy się zwrócić o pomoc do fachowca, czy po prostu znajomych, śmielszych w sprawach urządzania wnętrz. Podpowiedzą nam oni, czy rzeczywiście ciemnozielony kolor ścian jest aktualnym hitem, pojadą na bazar staroci i pomogą odnowić stare, odrapane krzesło, które już dawno spisaliśmy na straty. Dzięki takim osobom przekonamy się, że projektowanie i aranżacja wnętrz mogą być fascynującą przygodą.

Inne wpisy o budownictwie:

About author

Related Articles