Terze

Hurtownia materiałów budowlanych

Jedną z głównych gałęzi rozwoju firmy TEROM, są materiały budowlane. Przez lata Nasze działalności na rynku, nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały budowlane z których będą Państwo zadowoleni.

Zawsze staramy się zaoferować Klientowi konkurencyjne ceny. Dodatkowo możemy zapewnić Państwu transport zakupionych materiałów budowlanych na miejsce inwestycji.

Zapraszamy do współpracy z Nami.

Kim jesteśmy?

Już 19 lat na rynku!

Firma TEROM Sp. J. powstała w 1993 roku. Rozpoczęła swoją działalność jako hurtownia materiałów budowlanych, a następnie rozszerzyła o usługi z zakresu:

transportu,
tynkowania,
usługi koparko-ładowarki

Dodatkowo jesteśmy deweloperami budownictwa mieszkalnego.

Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Wszechstronna oferta, umożliwia naszym Klientom dokonanie kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Wszystkie materiały ofertowanie przez Naszą Firmę, posiadają stosowne certyfikaty CE oraz deklaracje zgodności z polskimi i unijnymi normami.

Nasza działalność została doceniona wieloma nagrodami oraz listami referencyjnymi.
Rzetelna firma

Przedsiębiorstwo TEROM Sp. J. uczestniczy w programie Rzetelna Firma. Dzięki temu, gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo i gwarancję jakości oferowanych usługi i towarów.

Inne wpisy o budownictwie:

About author

Related Articles